NAŠE PRODUKTY ROZVÁŽÍME POUZE PO PRAZE, PRAZE-VÝCHOD A PRAZE-ZÁPAD. U OBJEDNÁVEK NAD 600 KČ JE ROZVOZ ZDARMA. OBJEDNÁVKY OBJEDNANÉ DO 16:00 DODÁVÁME NEJPOZDĚJI NÁSLEDUJÍCÍ PRACOVNÍ DEN.

O NÁS

Kdo jsme a čím se zabýváme?

Specializujeme se na prodej špičkových farmářských produktů z Tyrolska. Jedná se výlučně o tradičně vyrobené potraviny, které převážně pocházejí od malých výrobců, jak z rakouské, tak italské části Tyrolska. Značná část našich delikates je v bio kvalitě.

Naším partnerem je rakouská společnost Tiroler Bauernstandl GmbH, která již od roku 1986 úspěšně nabízí produkty tyrolských výrobců. Dnes má Tiroler Bauernstandl více než 40 pečlivě vybraných dodavatelů a nabízí více než 400 produktů. Tato síť je i nám plně k dispozici.

Jsme rádi, že díky dlouholetému působení a znalostem našeho partnera můžeme i na českém trhu nabízet ty nejlepší produkty z tyrolského regionu. 

 

Jaké tyrolské speciality nabízíme?

Velký výběr sýrů z kravského, ovčího a kozího mléka. Nabídka obsahuje jak mladé, tak dlouhozrající sýry, např. horský sýr (3 až 14 měsíců), polotvrdý pivní i smetanový sýr, 24 měsíců vyzrálý parmazán z Trentina, kozí i ovčí camembert, brie nejen přírodní, ale i s vlašskými ořechy, dýňovými semínky, lanýži nebo medvědím česnekem a mnoho dalších.      

Tyrolský špek, sušené šunky, salámy, klobásy hovězí, jelení, z divočáka i z kamzíka, sádlo se škvarky a v nabídce máme také vyložené speciality, jako např. jelení salám nebo jehněčí klobásy.     

Máslo, med, marmelády, hořčice, hořčicové omáčky, dýňový olej, vína, džusy a sladké a slané pečivo.